Верховна Рада України докладе всіх зусиль, які ще залишилися, до того, щоб у проєкті Державного бюджету країни на 2021 рік було збільшено фінансування Збройних сил України.

Читайте Знай в Google News!

Про це заявив спікер українського парламенту Дмитро Разумков у неділю, 6 грудня, у святковий день для ЗСУ.

Разумков, фото УП
Разумков, фото УП

"Ми знаходимося в непростій ситуації сьогодні: і Covid-19, і війна, і непроста соціально-економічна ситуація всередині держави. Ви знаєте, як розгортається фінансова криза на міжнародній арені, але тим не менш, ми навіть при підготовці підсумкового голосування за бюджет на 2021 рік намагатимимося знайти, і зверталися з цим і до Міністерства фінансів, додаткові кошти... Те, що буде від нас залежати, ми будемо робити в межах і повноважень, і тих ресурсів, які сьогодні існують в державі", - сказав Разумков.

Популярні новини зараз
Летальність приблизно 52%: ВООЗ застеріг про спалах небезпечного вірусу Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники
Показати ще

Спікер парламенту нагадав, що порівняно з 2020 роком у проєкті держбюджету на наступний рік фінансування на безпеку і оборону зменшено.

"Мене також це хвилює, тому що я переконаний, що ми повинні збільшувати витрати на безпеку і оборону. І саме це закріплено в нашій військовій доктрині... витрати на безпеку і оборону повинні зберігатися на рівні 5% (ВВП - Ред.)", - зазначив Разумков.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше повідомляли, радикал Ляшко вибрав свого наступника: "Мій найкращий…".

Як повідомляв Знай.uа, День Збройних сил України 2020: найкращі привітання у віршах.

Знай.uа писав, українців змусять ще раз платити за ту ж комуналку: особливо важко буде без ОСББ.