В останні дні року, що минає, ми пригадали 10 зіркових пар, яких розлучив 2020.

Читайте Знай в Google News!

Високосний 2020 добряче допік своїми катаклізмами. Рік, що минає видався непростим і вплинув на звичний плин життя всіх - хтось досі не може змиритися з носінням маски, хтось страждає, що так і не зміг нормально провести відпустку через обмеження у зв'язку з коронавірусом, а для багатьох пандемія внесла корективи в їхні особисті стосунки.

2020 називають не лише роком пандемії, а й роком розлучень. І зірки не стали винятком. Ми вирішили пригадати, хто ж за ці 12 місяців залишився без свого кохання.

Гарік Харламов і Христина Асмус більше не разом

Популярні новини зараз
У Білорусі мають начати вибухати аеродроми: експерт радить дати зрозуміти Лукашенку ціну участі у війні Не тільки Повалій, Басков та Кіркоров: Лера Козлова з "Ранеток", Сергій Лазарєв та інші "унікуми" підтримали путіна "Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста
Показати ще

Гарік Харламов і Христина Асмус
Гарік Харламов і Христина Асмус

Історія розставання коміка й актриси вразила багатьох. Довгий час фанати взагалі відмовлялися вірити в їхнє розлучення, вважаючи розкол в сім'ї звичайним піар-трюком. Однак чутки підтвердилися - Харламов і Асмус більше не разом. У колишніх закоханих є донька Анастасія.

Тіматі і Анастасія Решетова

Тіматі і Анастасія Решетова
Тіматі і Анастасія Решетова

Одна з найкрасивіших зіркових пар - Тіматі та Анастасія Решетова, теж не змогли зберегти стосунки. У пари підростає маленький син Ратмір. Причина розлучення не дуже зрозуміла.

Поліна Гагаріна і Дмитро Ісхаков

Поліна Гагаріна і Дмитро Ісхаков
Поліна Гагаріна і Дмитро Ісхаков

Співачка Поліна Гагаріна і фотограф Дмитро Ісхаков тепер розлучені. Гагаріна, яка завжди цуралася скандалів, і тут не стала виносити сміття з хати. У Поліни є син Андрій від попереднього шлюбу і дочка Мія від Дмитра Исхакова.

Оксана Самойлова і Джиган

Оксана Самойлова і Джиган
Оксана Самойлова і Джиган

Оксана Самойлова і Джиган до цього списку знаменитостей не надто відносяться, оскільки все-таки зберегли свою сім'ю. Однак цей рік також їх ледь не розлучив. Все закрутилося в США, куди пара приїхала незадовго до пологів Оксани. Не встигла Самойлова народити, як Джиган пішов в жорсткий загул. Самойлова ділилася своїми переживаннями з передплатниками та серйозно думала про розлучення. Однак четверо дітей втримали її від цього кроку, Джиган повернувся в сім'ю і зараз пара як і раніше разом.

Павло Прилучний і Агата Муценієце

Павло Прилучний і Агата Муценієце
Павло Прилучний і Агата Муценієце

Однією з найгучніших історій став розрив стосунків між актором Павлом Прилучним і його дружиною Агатою Муценієце. Вони як слід поскандалили, Агата звинуватила чоловіка в рукоприкладстві, а після всі спостерігали за пристрасним романом Павла і колишньої "татової доньки" Мирослави Карпович. Після 10 років спільного життя шлюб розпався. Діти Павла і Агати - Тимофій і Мія залишилися жити з мамою.

Айза і Дмитро Анохіни

Айза і Дмитро Анохіни
Айза і Дмитро Анохіни

Розлучилася з чоловіком і Айза Анохіна. Колишня дружина репера Гуфа була одружена з серфером Дмитром Анохіним. Довгий час Айза захоплено відгукувалася про Дмитра. Після непростих відносин з Гуфом він здавався їй дуже надійним. Однак 2020 оголив багато проблем, і в підсумку пара розлучилася. У колишнього подружжя є спільний син - Елвіс.

Співачка Пелагея розлучилася з хокеїстом Іваном Телєгіним.

Співачка Пелагея з хокеїстом Іваном Телєгіним
Співачка Пелагея з хокеїстом Іваном Телєгіним

Шанувальники Пелагеї недовго раділи щастю своєї улюблениці. Стосунки, які здавалися такими гармонійними, дали тріщини, пара розлучилася. У Пелагеї та Івана є дочка Таїсія.

Сергій Бондарчук і Тата Маміашвілі

Сергій Бондарчук і Тата Маміашвілі
Сергій Бондарчук і Тата Маміашвілі

Сергій Бондарчук і Тата Маміашвілі розлучилися, але зберегли теплі стосунки. Син знаменитого режисера Федора Бондарчука і дочка відомого борця Михайла Маміашвілі були дуже гарною парою. Вони прожили 8 років в шлюбі, народили двох доньок - Маргариту і Віру. Зараз пара не разом, але продовжує спілкуватися заради дівчаток. А Тата вже знову вийшла заміж.