Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram.

Нещодавно знаменитість виставила свіже відео, на якому показала, як незвично пройшов її день. Так, артистка вирушила на каток, щоб зустрітися з давньою подругою Анастасією Гребенкіною і згадати давно забуті навички, прокотившись по льоду на ковзанах.

Зірка зізналася, що стала на ковзани вперше 12 років тому, беручи участь у двох сезонах проекту "Льодовиковий період", після якого відвідувала ковзанку досить рідко - тільки з донькою Аріадною, якій вже 15 років. Анастасія зазначила, що зовсім розучилася кататися і виглядала на льоду, "немов курка".

"На ковзани я встала вперше в житті 12 років тому , ставши учасницею двох сезонів проекту "Льодовиковий період". А згодом лише зрідка приїжджала на ковзанку з донькою Арішею.

Популярні новини зараз
Росія знову готує масований ракетний удар: 20 нових бомбардувальників уже на бойових місцях Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще

А сьогодні я приїхала на ковзанку в одну зі шкіл моєї подруги Настусі @grebenkina_official ☺

Побачитися з нею, трохи покататися на ковзанах і, звичайно приділити час вихованцям школи. Це був дуже позитивний вечір!🙏🩰⛸

Кататися я розучилася🙈

Виглядаю як курка на льоду😂 ⛸ 🦢 але приємні самі емоції 😊"