Наслідки проведення обов'язкового ЗНО з математики у 2021 році для випускників шкіл, які через пандемію коронавірусу не змогли опанувати знання, будуть фатальними для всієї країни.

Таку думку на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук розмістив український блогер та політолог Юрій Романенко. Він також додав статтю-звернення до міністра Сергія Шкарлета, написану Іваном Райлі.

"Зупиніть ідіотів і врятуйте дітей від ідіотизму! Наслідки проведення обов'язкового ЗНО з математики в 2021 році для випускників шкіл, які через Ковід-19 не змогли опанувати знання, будуть фатальними для всієї країни. Діти, які захоплюються біологією, хімією, географією, історією та іншими науками, саме через тести з математики не зможуть вступити до українських вишів і вимушені будуть здобувати освіту закордоном, зокрема у Польщі. Таким чином, українські виші втратять здібних абітурієнтів, а країна - громадян.", - йдеться у повідомленні.

Юрій Романенко, кадр з відео
Юрій Романенко, кадр з відео

Юрій Романенко висловив незадоволення системою освіти в Україні загалом. На його думку, всі її недосконалості є відбитком самої держави, де є звичним прикриватися ширмою "імітації бурхливої діяльності".

Популярні новини зараз
У Києві люди загинули просто на вулиці через зачинене укриття: "Поки стукали, якраз прилетіло" Українських чоловіків можуть "повернути" додому вже зовсім скоро: від мобілізації не сховатися Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

"Я завжди говорив, що наша ідіотська система освіти є відображенням ідіотської держави, де імітація бурхливої діяльності є ширмою для прикриття розпилу всього, до чого можуть дотягнутися руки розпилювачів. Ситуація із ЗНО це яскравий приклад такої ширми, яка створюється абсолютно негнучким, закостенілим, маразматичним Міносвіти. Звертаю увагу всіх батьків і прошу максимально широкий репост цієї статті Іван Райлі, який звертається до міністра.", - написав політолог. Юрій Романенко

Пост Юрія Романенка, Фейсбук
Пост Юрія Романенка, Фейсбук

Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після Нового року хліб для українців стане "золотим": скільки коштуватиме буханець. Хліб в Україні подорожчає на початку 2021 року

Також "Знай.ua" писав, крилаті піхотинці ЗСУ підкорили небо: в ООС показали дивовижні кадри. Воїни-десантники продовжили виконувати планову програму стрибків з парашутом