Спеціалізована антикорупційна прокуратура знову закрила справу "Роттердам+".

"Прокурор САП вдруге закрив справу "Роттердам+", - йдеться в повідомленні НАБУ в офіційному Telegram-каналі.

"Після чотирьох років розслідування Спеціалізована антикорупційна прокуратура, Вищий антикорупційний суд, Антимонопольний комітет України, суди різних інстанцій, десятки українських і зарубіжних експертів не знайшли в принципі визначення ціни енергетичного вугілля, затвердженому НКРЕКП, ознак правопорушення", - прокоментувала адвокат у справі Наталія Дригваль.

Справу "Роттердам+" перший раз було закрито 27 серпня 2020 р.Незабаром це рішення підтримав офіс Генерального прокурора і Вищий антикорупційний суд. Рішення суду про законність закриття цієї справи набрало законної сили 17 листопада 2020 р.

Однак за позовом Нікопольського заводу феросплавів Ігоря Коломойського суд зобов'язав продовжити розслідування.

Популярні новини зараз
Однієї ціни для всіх немає: українців шокували новими квитанціями за воду В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Розслідування справи "Роттердам+" тривало з березня 2017 р.слідство не змогло встановити злочини і шкоди від дії формули.