ЛГБТ-спільнота неймовірно зраділа та з ентузіазмом підтримала закриття телеканалів Медведчука.

Рішення РНБО про блокування телеканалів "112 Україна", NewsOne та ZIK, які пов’язують з кумом Путіна Віктором Медведчуком, викликало широкий резонанс в Україні. Не залишилися осторонь від таких політичних подій і в ЛГБТ-спільноті.

Так, громадська організація KyivPride з гумором прокоментувала запровадження санкцій проти трьох телеканалів "пулу Медведчука".

Свій коментар в KyivPride проілюстрували зображенням екрану телевізора з настроювальним телевізійним сигналом "вертикальні кольорові смуги", який дуже схожий на веселковий прапор ЛГБТ-спільноти.

Представники організації пожартували в Twitter, що тепер їхній райдужний прапор буде цілодобово присутній на екранах телевізорів протягом п'яти років.

Популярні новини зараз

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Показати ще

"Тепер замість трьох проросійських каналів на ваших блакитних екранах транслюватиметься цілодобова ЛГБТ + пропаганда терміном 5 років. Від нас не втечеш", - прокоментували політичну ситуацію представники KyivPride у Twitter.

Користувачі позитивно відреагували це повідомлення, зазначивши, що згідні дивитись ЛГБТ-пропаганду замість "рашистської".

"Краще ЛГБТ ніж рашистські під*р*аси";

" Я б переглядала цю програму 24/7";

" Тільки послідовність кольорів трішки не та. Хоча… Яка різниця?", - пишуть коментатори.

Нагадаємо, Зеленський пояснив рішення РНБО про закриття телеканалів в Україні

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський знову почав розмову про свободу слова