Адам Дарскі - музикант, який більш відомий під псевдонімом "Нергал", соліст польської екстремальної метал-групи Behemoth - був засуджений за образу релігійних почуттів. Суд у Варшаві зобов'язав його заплатити штраф у розмірі 15 тисяч злотих, а також судові витрати в розмірі близько 3500 злотих.

Але чоловікові все ж вдалося оскаржити рішення, адже має на це право. Тому справу буде передано в повний судовий розгляд. Згодом, якщо його визнають винним за образу релігійних почуттів, може бути передбачено тюремне ув'язнення терміном до двох років.

Адам Дарскі раніше публікував зображення в соціальній мережі, де був відображений відбиток стопи на зображенні Діви Марії.

Популярні новини зараз
У Європі зростає інтерес до "інтим-відео" з нібито українськими біженцями: "Високий попит від чоловіків" "Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

"В ході розгляду були допитані потерпілі сторони, і вони чітко заявили, що їх релігійні почуття ображені", - заявила прес-секретар районної прокуратури Варшави Олександра Скшиніарц.

Прокуратура також проконсультувалася з експертом у галузі релігієзнавства, "думка якого однозначно вказує на те, що наступ черевиком на зображення Богородиці є образою релігійних почуттів", - додала Скшиніарц.

Нагадаємо, зірці TikTok загрожує кримінальний термін-пранк зайшов занадто далеко

Як повідомляв "Знай.ua", штраф за богохульство став реальністю: що світить "чорноротим" парафіянам

Знай.ua писав, У Харкові сім'я канібалів обгризла поліцейського: від подробиць здригнувся навіть суд