Зеленський в інтерв'ю сказав, що у нього немає конкурентів на виборах.

Відповів він на це питання, коли його запитали про Віталія Кличка. І тут Зеленський вирішив перейти на тему конкурентів на президентських виборах. Мабуть, тільки це його зараз і цікавить. У всіх бачить можливих конкурентів і щиро вважає, що ніхто з ним не зрівняється, повідомляє "112 Україна"

Цікаво, хто йому вселив цю красиву ідею? Єрмак? Адже насправді рейтинг Зеленського за ці два роки обвалився більш ніж у два рази.

І це закономірно, враховуючи, що Зеленський не зробив нічого з обіцяного. Зате накоїв багато чого, про що українці і підозрювати не могли, вибираючи Зеленського в 2019 році. Тарифи, які повинні були знизитися, зросли на третину. Поки на третину, тому як влада говорить про їх подальше підвищення. Землю незабаром продадуть іноземцям-закони вже прийняті, залишилися формальності. Все більше українців емігрує за кордон, тому що в Україні їм робити нічого і жити нема на що. Здавалося б, ну хоч до пандемії влада поставиться серйозно, але ні-Зеленський особисто відмовився від закупівлі та виробництва вакцини "Супутник V", що призвело до провалу вакцинації населення. Наша країна-найгірша в Європі за охопленням населення вакцинами від коронавірусу. А фонд, який був сформований для боротьби з пандемією, був розтрачений владою на дороги. А якщо точніше, був розкрадений, тому як відкати на" великому будівництві " досягають 40%.
Ось це є реальні наслідки двох років правління Зеленського. І після цього у нього немає конкурентів на майбутніх виборах? Звичайно, вони є, і Зеленський їх дуже боїться. Настільки, що розгорнув справжнє переслідування лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука, найсильнішого свого опонента.
Справа в тому, що Медведчук за неповних два роки в опозиції до влади зробив для України набагато більше, ніж сама влада при всіх її можливостях: домовився про прийнятну ціну на газ з Росією, що дозволить знизити тарифи для українців, домовився про виробництво в Україні ефективної вакцини від коронавіруса, домігся зняття російських санкцій з низки українських підприємств, організував боротьбу проти злочинного закону про продаж землі.
На майбутніх виборах Медведчук склав би серйозну конкуренцію Зеленському. І саме тому вся президентська вертикаль займається тим, щоб дискредитувати Медведчука.
Але нічого вдіяти з лідером ОПЗЖ влада не може. Всі звинувачення розсипаються в судах, тому в хід йдуть незаконні санкції і домашній арешт. І все більше українців бачать, що це агонія Зеленського.