Тепер є нові правила, які кажуть, кого із працівників не можна забирати до армії під час війни. Це ті, хто працює на важливих заводах чи місцях, де роблять речі для армії чи дуже потрібні країні.

Щоб ферма чи завод із сільського господарства вважалися важливими для країни, потрібно відповідати щонайменше трьом правилам, які визначив уряд.

Військовий фото з інтернету

Щоб ферма чи фабрика стали важливими для країни, вони повинні:

  • Платити більше податків та внесків, ніж 1,5 млн. євро на рік.
  • Отримувати понад 32 млн. євро на рік без позичок.
  • Бути важливими для економіки чи безпеки країни за спеціальним списком уряду.
  • Бути ключовими для своєї галузі чи потреб суспільства.
  • Не мати боргів щодо сплати соціальних внесків.
  • Платити своїм працівникам зарплату не меншу за середню по регіону.
  • Бути частиною спеціальної економічної зони "Дія Сіті".

Щоб вирішити, чи важливо підприємство для економіки країни чи потреб громади, великі урядові органи чи місцеві адміністрації дивляться на те, наскільки важливе у своїй сфері чи для людей у ​​регіоні.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще

Якщо підприємство хоче вважатися важливим для аграрної галузі, воно має відповідати певним правилам. Ці правила чи критерії описані в офіційному документі, виданому Міністерством аграрної політики та продовольства, і вони допомагають зрозуміти, які підприємства є ключовими для сільського господарства країни.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, кого не обілізують до армії: перелік професій

Також Знай.ua писав про мобілізацію заброньованих: адвокати розбили надії чоловіків