У Підкарпатському воєводстві сталася незвичайна подія, яка змусила прикордонників Польщі застосувати свої навички...

Минулої суботи, 23 березня, під час ретельної перевірки транспортних засобів, що прямували до кордону з Україною, пильний погляд прикордонників виявив певні деталі в одному з авто.

Митниця. Фото: скрін youtube
Митниця. Фото: скрін youtube

Під час інспекції автомобілів, що залишали територію Польщі, увагу прикордонників привернув Lexus RX300. Цей елегантний позашляховик, вартість якого оцінюється приблизно у 170 тисяч злотих (що еквівалентно понад 1,5 мільйона гривень), керував 43-річний громадянин України. На перший погляд, нічого незвичайного, проте досвідчені прикордонники вирішили провести більш ретельну перевірку.

При вивченні ідентифікаційних номерів транспортного засобу (VIN-коду) виникли сумніви щодо їх справжності. Прикордонники, дотримуючись усіх необхідних процедур, провели детальну експертизу, яка виявила, що VIN-код автомобіля було підроблено. Ймовірно, хтось намагався приховати справжню історію цього Lexus RX300, змінивши його ідентифікаційні дані.

Популярні новини зараз
Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію Світло відключатимуть на 6 годин, а про опалення взимку і не мрійте: українців серйозно попередили Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок
Показати ще

Lexus на кордоні
Lexus на кордоні

Після виявлення маніпуляцій з VIN-кодом прикордонники вжили необхідних заходів. Транспортний засіб було негайно затримано для проведення ґрунтовнішої експертизи та з'ясування всіх обставин справи. Водія було допитано як свідка, проте не було затримано.

Нагадаємо, Польща змінює підхід до допомоги біженцям з України: що чекає на переселенців

Як повідомляв "Знай.uа", українка, яка втекла через війну в Європі, пояснила, що не так з Нідерландами

Знай.uа писав, це вже востаннє: у Польщі українцям нададуть грошову допомогу, як і де отримати