Сонечко нас частіше радує своєю активністю, адже воно у самому розпалі свого 11-річного циклу. Це означає, що на Сонці з'являється більше плям, відбуваються потужні спалахи, і воно надсилає до нас сонячний вітер, який може спричинити магнітні бурі на Землі.

Одна з таких бур очікується 4 квітня, за прогнозами сайту SpaceWeather.

Ці магнітні бурі — це своєрідні космічні збурення, які трапляються, коли сонячний вітер зі своїми зарядженими частинками досягає нашої планети. Ця конкретна буря, яку прогнозують, має бути не дуже сильною, але жителі полярних регіонів можуть побачити красиві полярні сяйва, які є одним з плюсів таких явищ.

магнітні бурі 4 квітня 2024 року
магнітні бурі 4 квітня 2024 року

Магнітні бурі можуть мати різний вплив. З одного боку, вони можуть створювати проблеми з електронікою, зв'язком, навіть впливати на роботу супутників. З іншого — вони дарують нам неймовірну красу полярних сяйв. Люди, чутливі до погоди, можуть почуватися трохи не в собі під час магнітних бур: головний біль, втома, проблеми зі сном — все це можливі симптоми.

Популярні новини зараз
Світло відключатимуть на 6 годин, а про опалення взимку і не мрійте: українців серйозно попередили Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок
Показати ще

Але не варто занадто хвилюватися. Магнітні бурі — це частина нашого життя на цій планеті, і вони нагадують нам про величний і динамічний космічний світ, що нас оточує. Тож, якщо ви почуваєтесь не дуже добре під час таких бур, просто знайте, що це тимчасово, і скоро все налагодиться.

Магнітна буря / фото: Freepik
Магнітна буря / фото: Freepik

Також раніше ми писали про те, що потрібно з'їсти, щоб швидше заснути.

Коли турбують проблеми зі сном до раціону слід включати не снодійне, а деякі продукти харчування. Британські експерти з'ясували, що легкий перекус перед сном може допомогти швидше розслабитися і "відключитися".