Щоб зрозуміти, чи людина хвора на парвовірус В19, потрібна точна діагностика, оскільки симптоми цієї хвороби можуть бути схожі на інші інфекції, як-от краснуха, корь, або вітрянка.

Парвовірус поширюється через повітря, коли хворий чхає або кашляє, тому важливо вчасно його виявити. Для підтвердження діагнозу роблять аналіз крові або слини, щоб перевірити наявність спеціальних білків – імуноглобулінів, які борються з вірусом.

Скрін, відео YouTube лабораторія
Скрін, відео YouTube лабораторія

Є два типи тестів: якісні, які показують чи є вірус в організмі, та кількісні, які вимірюють рівень імуноглобулінів. IgM з'являється під час гострої фази хвороби, а IgG свідчить про те, що людина вже перехворіла і має імунітет.

Характерною особливістю парвовірусу є особливі висипання, які можуть з'являтися та зникати. Вони стають більш помітними на сонці і можуть змінюватися в хвилеподібному ритмі. Якщо людина має болі в суглобах, важливо також виключити ревматоїдний артрит, що має схожі симптоми.

Популярні новини зараз
"Ми повинні побачити його за ґратами": українці лютують через напад Тищенка з охоронцями на ветерана ЗСУ Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн "Нафтогаз" попередив усіх власників газових приладів: що потрібно зробити кожному
Показати ще

Таким чином, раннє та точне діагностування допомагає правильно лікувати хворобу та уникнути плутанини з іншими захворюваннями.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що летальність приблизно 52%: ВООЗ застеріг про спалах небезпечного вірусу

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, під Києвом виявили небезпечне захворювання: як розпізнати