Зворотній процес відновлення втраченого або викраденого свідоцтва про реєстрацію автомобіля є досить простим і зручним. Якщо ви втратили документ або стали жертвою крадіжки, достатньо звернутися до будь-якого територіального сервісного центру МВС.

При зверненні вам потрібно мати при собі паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер (ІПН), а також довідку з поліції, якщо автомобіль був викрадений.

реєстрація авто
реєстрація авто

Якщо ви не маєте українського паспорта, можна скористатися іншими документами, такими як посвідка на постійне або тимчасове проживання, посвідчення біженця або інші документи, що підтверджують вашу особу і статус в Україні.

Вартість відновлення свідоцтва приблизно 605 гривень, що включає ціну послуги та бланку свідоцтва. Нові документи видаються у день звернення до сервісного центру. Це означає, що вам не потрібно чекати довготривалих процедур або очікувати відкладених термінів.

Популярні новини зараз
Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Сервісний центр МВС. Фото Facebook
Сервісний центр МВС. Фото Facebook

Цей процес дозволяє швидко і без зайвих перешкод отримати необхідні документи для подальшого користування вашим автомобілем.

Також наш портал інформував, готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що українцям можуть обмежити доступ до авто: проект вже розглядають

Вам буде цікаво дізнатися позбавлять прав на 6 місяців або штраф 40,8 тис. грн: українцям водіям нагадали про правило