У Хмельницькій області на період святкування Великодня тимчасово змінять режим комендантської години. У ніч на свято обмеження діятимуть не як завжди, а в скороченому форматі – з 00:00 до 03:00. Про це повідомив керівник обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяГолова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін провів робочу зустріч із представниками духовенства регіону. Основну увагу приділили питанням безпеки в період Великодня та поминальних днів в умовах воєнного стану.
До обговорення також приєдналися заступник керівника ОВ Володимир Юр'єв, представники правоохоронних органів та керівники профільних підрозділів адміністрації. Учасники розглянули можливі ризики та заходи, що допоможуть забезпечити порядок під час масових релігійних заходів.
Звертаючись до присутніх, Тюрін наголосив, що ключове завдання – створити безпечні умови для проведення святкових служб. Він зазначив, що у ці дні храми традиційно збирають велику кількість людей, тому важливо заздалегідь скоординувати дії між релігійними громадами, органами влади та силовими структурами. Зокрема, було рекомендовано наскільки можна організовувати онлайн-трансляції богослужінь, щоб знизити навантаження на парафії і уникнути скупчення віруючих.
Окремо обговорили режим комендантської години великодньої ночі. За рекомендацією Ради оборони області її вирішено скоротити: обмеження діятимуть з півночі до третьої години ночі. При цьому повністю скасовувати їх не стали. Такий підхід дозволить мешканцям відвідати служби, не порушуючи встановлених правил.
Раніше портал Знай повідомляв, платитимемо роками: українцям збільшать податковий тиск - що вигадали в Кабміні.
Також наш портал інформував, з українців стягнуть "квартирний" податок: кому та які суми нарахують.
Крім того, ми писали, чи потрібно пенсіонерам сплачувати податок на землю у 2026 році.