Ірина Горова - колишня дружина відомого виконавця Потапа. Незважаючи на те, що вони вже тривалий час розлучені, за життям Ірини стежать чимало читачів.

При цьому сама Горова регулярно радує користувачів новими цікавими постами і фактами зі свого життя. Наприклад, 8 грудня Горова опублікувала пост, в якому поцікавилася у своїх передплатників з приводу одного дуже цікавого синдрому.

Горова зізналася, що їй знайоме поняття "синдром самозванця". Вона розповіла, що вперше це сталося з нею на з'їзді директорів філій банку, в якому вона працювала. Ірина зазначила, що ці люди працювали вже дуже давно, і були досвідченими фахівцями, а вона – молодим співробітником, і перед нею поставили завдання – пояснити, чому не виконувався план.

Горова розповіла, що синдром самозванця трапляється з нею постійно, коли вона усвідомлює, що недопрацювала в якомусь питанні. Вона вважає, що це позитивно впливає на неї, адже таким чином вона виходить за рамки комфорту і постійно знаходить для себе щось нове. “А ви страждаєте цим синдромом? Як ви з цим боретеся?"–- поставила запитання підписникам Горова.

Популярні новини зараз
Дружина Євгена Кошового з "Квартал 95" показала таємне "бойове мистецтво" окупантів: "Битва лопухами" Володимир Зеленський поділився планом Б на випадок його вбивства: "Ми готові" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше