Відома українська співачка Ірина Білик активно веде свій аккаунт в Instagram.

Нещодавно 50-річна знаменитість виставила зворушливу серію кадрів, трепетно привітавши свого молодшого сина Табриза з 5-річчям, яке хлопчик відсвяткував 8 грудня. Так, радісне торжество пройшло в колі рідних і близьких, малюка поспішив привітати і старший брат, 21-річний Гліб Оверчук зі своєю коханою Алісою. Табризу вручили відразу два апетитних тортики: зі свічками і дуже милий, з головним героєм мультфільму "Мій сусід Тоторо" культового Хаяо Міядзакі, поки щаслива дитина сиділа в оточенні плюшевих іграшок.

Варто відзначити, що Ірина Білик - мама двох синів: Гліба Оверчука і Табриза Ахмадова. Батько Гліба Оверчука - Андрій Оверчук, вони з Іриною перебували у шлюбі з 1998 по 2001 рік, батько Табриза - нинішній чоловік Білик, фотограф і художник азербайджанського походження Аслан Ахмадов. Маленький Табриз з'явився на світ за допомогою сурогатного материнства, адже лікарі настійно не рекомендували виконавиці народжувати самостійно.

"Маленького Табриза @tabrizakhmadov вітаємо всі з Днем народження🎂

Популярні новини зараз
Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Запасайтеся медом, "поклоняйтесь" бурякам і остерігайтеся незнайомців: українців суворо попередили перед 2 жовтня
Показати ще

Щастя тобі наш прекрасний малюк ☺ "