Відома українська телеведуча і журналістка Марина Леончук вже другий тиждень бореться з коронавірусом.

Марина Леончук попередила українців про підступність захворювання і закликала не нехтувати запобіжними засобами. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Журналістка розповіла, що хвороба випробовує її вже 11-й день. Буквально вчора вона вже думала, що одужує, але зараз її стан знову погіршився.

"Ще вчора я написала б - уже одужую і почуваюсь добре, але сьогодні мені знову погано. Утім, не так, як було у перші 5 днів - не хочу й згадувати. Коронавірус підступний, не нехтуйте ні масками, ні соц.дистанцією", - написала Леончук.

Нагадаємо, що Марина Леончук зараз працює на телеканалі "Прямий", до цього вела різні програми на "1+1" протягом багатьох років. Її робота на каналі тривала до 2017 року.

Популярні новини зараз
До двох діб без світла: експерт попередив, яким регіонам готуватися до тотальних блекаутів Пенсія подорожчає часом: на українців 60+ чекає великий перегляд правил вже з 1 січня 2026 року Українці стануть безхатьками: яка сума боргу може залишити без житла Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще

Нагадаємо, Марина Леончук зачарувала природною красою

Як повідомляв портал Знай.ua, кандидата у мери Чернівців Клічука зупинив коронавірус

Також Знай.ua писав, хвора на коронавірус жінка записала останнє відео