Пандемія коронавірусу несе з собою не тільки інфекцію, але і численні тілесні ушкодження. Все більше бійок відбувається між ковід-дисидентами і свідомими соціально громадянами в масках, які, втім, не в змозі контролювати свій гнів.

Відео з черговим таким інцидентом публікує Telegram-канал"Новини Країни". В одному з київських супермаркетів АТБ охоронець і двоє покупців побилися між собою. Один з них демонстративно відмовився надягати маску. Заходи, вжиті охоронцем виявилися більш, ніж радикальними.

Він повалив порушника на підлогу і схопив за волосся, а той бив його ногою. У бійку втрутився ще один покупець. "Рагнарек, Привіт", — коментує очевидець, який знімав ці кадри.

На відео присутні сцени жорстокості і ненормативна лексика, тому ми не рекомендуємо його до перегляду неповнолітніми особами (18+).

Популярні новини зараз
Російські спецслужби роблять все, щоб Україні не було чим воювати: погрожують розправою іноземним торговцям боєприпасами Чеченці вирушили добровольцями в Україну, щоб допомогти ліквідувати росію: не хочуть асоціацій з TikTok-загоном Кадирова Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро
Показати ще

Нагадаємо, раніше Лукашенко жорстоко побив матір свого сина колі: "хочеш статевим органом заробити на білоруський трон"

Як повідомляє портал «Знай.ua» У Харкові п'яний звір забивши до смерті вагітну дружину і втік-була на сьомому місяці

Також "Знай.ua" писав, що У Запоріжжі пенсіонерка з поламаними ребрами відмовилася писати заяву на психа, який побив її: "мій племінник"