108-річна американка Керрі Лі Рейнольдс за своє життя пережила дві пандемії: ще у дворічному віці вона перехворіла на іспанку, яка косила ослаблений Першою світовою світ, а тепер ще й на коронавірусну хворобу COVID-19. Від обох хвороб їй вдалося одужати.

Історію жінки розповідає американський телеканал CNBC.

Міз Рейнольдс проживає вже дуже багато років в штаті Алабама, в невеликому місті Нью-Броктон. Керрі народилася в багатодітній родині, і у неї 9 братів і сестер. Як зізнається сама довгожителька, дожити до такого похилого віку їй допомогли доброта по відношенню до всіх людей, віра в Бога, а також такі якості, як працьовитість і відсутність хитрості. Крім того, літня американка визнається, що ніколи не лізла в чужі справи. Але схоже, що розгадка ще й у хорошій генетиці - її 105-річна сестра теж жива і теж одужала від COVID-19.

108-річна довгожителька, скріншот відео
108-річна довгожителька, скріншот відео

Іспанський грип вважається однією з найсмертоносніших пандемій в історії. Епідемія мала місце з січня 1918 року по грудень 1920 і забрала до 50 мільйонів життів. Коронавірусна хвороба тут від нього поки що відстає: на її відповідальність поки покладено близько 1,7 мільйона смертей, але це лише офіційно підтверджені випадки — більше покаже лише уважне дослідження статистичних даних.

Популярні новини зараз
Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Мобіків кинули просто неба у лісі: хочуть, щоб вони померли Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

Нагадаємо, не страшні коронавірус та глобальне потепління, 112-річний японець розкрив секрет довголіття

Як повідомляв портал "Знай.ua", як продовжити життя на 10 років: унікальний експеримент дав шанс мільярдам людей