У народі побутує приказка, що 1 січня – це міф, і його не існує. І дійсно, після тривалого застілля, люди дуже довго сплять, а потім весь день страждають від похмілля. Насправді, цілком можна пити і при цьому не страждати від похмілля на ранок. Головне-дотримуватися деяких правил.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися1. Алкоголь не повинен бути на першому місці. Святкування Нового року-це не тільки привід вжити спиртні напої, а й поспілкуватися з друзями, батьками, близькими людьми. Тому не потрібно навантажувати себе великими дозами спиртного і пити хоча б з мінімальними проміжками.
2. Не потрібно пити на порожній шлунок. Якщо вам належить застілля, краще щільно поснідати і добре пообідати. Зрозуміло, не забувайте про закуску і під час застілля.
3. Вода допоможе уникнути похмілля. Під час застілля, рекомендується вживати мінеральну воду. Вона не дозволить швидко зрости дозі алкоголю в крові і наситить ваш організм мінералами, які вимиваються з алкоголем.
4. Не вживайте пиво після міцних напоїв. І ні, не тому що це" зниження градуса", вчені вже довели, що" зниження " ніяк не впливає на похмілля. Причини інші. По-перше, пиво після міцного спиртного п'ють, як правило, швидше і у великих дозах, що підвищує концентрацію алкоголю. По-друге, в пиві містяться барвники та консерванти, які посилять ефект похмілля.
Нагадаємо, раніше доктор Євген Комаровський розповів, як правильно поїти дітей фруктовим соком і з якого віку можна починати вводити його в раціон.
Також Знай.uа повідомляв: Правильне харчування в офісі: як "білим комірцям" не зіпсувати собі здоров'я і життя.