На офіційному сайті уряду "ЛНР" з'явилася інформація з приводу досить "серйозного" подарунка на новорічні свята для жителів окупованого Луганська.

Там написано, що ліфти в багатоповерхових будинках Луганська з 31 грудня по 2 січня, а також з 6 на 7 січня працюватимуть цілодобово.

"Ліфти в багатоквартирних будинках столиці працюватимуть в ніч з 31 грудня на 1 січня, з 1 на 2 січня, а також з 6 на 7 січня", — йдеться в повідомленні "столичної адміністрації". При цьому наголошується, що в інші дні режим роботи стаціонарних підйомників міста залишається колишнім для городян — з 7:00 до 21:00.

І все це на тлі забавного відеоролика в Інтернеті, в якому жінка, яка проживає в "ДНР" розповідає про стан своєї зарплати. "Мене моя зарплата влаштовує. Я працюю в навчальному закладі, в принципі у бюджетної організації цілком доступна зарплата. Але сказати про те, що мені вистачає цієї зарплати прожити місяць, я не можу. Тому що ціни досить завищені в порівнянні з цінами в Росії, не на всі, звичайно, позиції товару, але є таке", - заявила вона.

Популярні новини зараз

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Олександр Усик повернувся на 30 років тому і показав красуню-дружину: "Жінкам подобаються ці вуса"

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Показати ще

Нагадаємо, скинули з дрона над школою: у "ЛНР" запустили дикий фейк про Україну. На тимчасово окупованій частині Луганщини виявили "збудників мікобактерій туберкульозу" на листівках українських волонтерів, стилізованих під сторублеву російську купюру.

Як повідомляв "Знай.ua", луганського студента призвали в російську армію: "Сиди тихо, а то будемо розмовляти по-іншому"

Знай.ua писав, бумеранг в дії: два терористи "ДНР" підірвалися на власних мінах