В Україні, 1 січня 2021 року, діятиме циклон Кіра, який раніше вже запасав для нас опади. Про це повідомляє відомий синоптик Наталка Діденко в соціальній мережі Facebook.

За словами метеоролога, Атлантичне тепле повітря змінило плани на сніжну зиму і теж вирішило зустріти Новий рік з українцями, проте все ж очікуються опади у вигляді дощу.

Циклон Кіра спочатку виявиться лише на західних областях України, але протягом дня 1 січня поширення зачепить більшу частину території, тому дощі пройдуть практично всюди і лише східна частина України зуміє до вечора протриматися без вологого повітря, яке дійде туди лише до пізнього часу.

Відзначається, що сніг або мокрий сніг з'явиться лише в Карпатах. В основному це стосується Західної України, де трохи знизиться температура повітря.

Популярні новини зараз

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Андре Тан пояснив, що буде модно навесні і влітку 2022 року: сукні-сітки, взуття на платформі та футляри

Олег Винник втратив близьку людину, бо не зміг оплатити операцію: "У мене цих грошей не було"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще
Температура повітря вдень очікується в районі + 4℃ ...+ 10℃, в південній частині держави +7℃ ...+ 12℃, в Криму — до + 14℃. Вночі незначні "мінуси" з'являться в Карпатах і східних областях, в інших регіонах температура буде близько +1℃ ...+5℃
П'ятниця в Києві очікується без істотних опадів. Під ранок з'явиться дощ, тому буде сиро і тепло. Температура повітря буде близько + 7℃ ...+9℃. Також Наталка Діденко виділила, що похолодання орієнтовно передбачається з 4 січня.

Нагадаємо, для людства найближчі п'ять років стануть найспекотнішими за весь період спостереження. Вчені заявляють, що це в першу чергу пов'язано з глобальним потеплінням, яке буде ставати сильнішим і сильнішим.

Як повідомляв Знай.ua, зима в Україні в найближчі кілька років буде теплою і безсніжною, заморозки стануть справжньою рідкістю. Про це розповів синоптик Роман Мурмила.

Також Знай.ua писав, синоптики прогнозують в Україні аномальну зиму. Температура повітря буде комфортною, але снігу чекати не варто.