Експерти переконані, що в Україну можуть масово приїхати б/в машини з Європи і Японії. І на це є кілька причин.

З 2025 року в країнах Європейського Союзу вступає в силу новий екологічний стандарт Euro 7а з викидами СО2 на 66% нижче в порівнянні з Euro 6D. це призведе до того, що європейці почнуть більш активно позбавлятися від старих автомобілів.

"Але більшість машин європейці будуть продавати. І багато з цих автомобілів, мабуть, з'являться в Україні", - пише портал Today.ua.

Вже в середині 2030 в Україні можуть з'явитися дешеві автомобілі з Японії. Так, з наступного десятиліття відповідно до закону всі машини в країні повинні будуть бути або повністю електричними, або гібридами.

Євробляхи: джерело: YouTube
Євробляхи: джерело: YouTube

Популярні новини зараз
Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів Вимкніть ці прилади з розетки, як йдете з дому: правила, які не можна забувати Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

А до середини 2030-х продажі нових авто з двигунами внутрішнього згоряння в Японії будуть повністю заборонені.

При цьому, місцеві автовиробники активно критикують плани влади, попереджаючи, що такий поспішний перехід на електрокари, по-перше, дуже сильно вдарить по японській автопромисловості, а по-друге - електромережі не зможуть витримати навантажень.

"Якщо японці все ж відмовляться від традиційних авто, то більшість відносно нових автомобілів з ДВС можуть опинитися на українському ринку, як зараз сотні тисяч машин з Європи і США", - вважають експерти "автопорталу".

Нагадаємо, в ЄС захотіли "бляхи" назад, через пандемію різко зріс попит на старі авто.

Як повідомляв Знай.uа, Ківу під Радою оточили розлючені євробляхери.

Також Знай.uа писав, що Євробляхи 2021, нові штрафи, чого чекати і правила розмитнення.