Близько 14:00 на території України і не тільки користувачі Telegram поскаржилися на збої в роботі месенджера.

На сервісі DownDetector на момент написання новини 9000 скарг на збої. У 82% людям не виходить підключитися навіть, а в 17% - не відправляються повідомлення.

Популярні новини зараз
Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Відомо, що збій стався на території України, Білорусі, РФ, Об'єднаних Арабських емірату та Узбекистані. Користувачі скаржаться на неможливість підключитися в українських містах. Зокрема, Києві, Харкові, Одесі. Також є проблеми з входом в акаунти в інших містах світу.

Нагадаємо, у київському метро "померла" Kyiv Smart Card, українці киплять і прориваються " на халяву"

Як повідомляв Знай.uа, українцям на замітку, 5 помилок, які хоч раз кожен робив біля банкомату.

Також Знай.uа писав, що YouTube і Gmail припинили роботу, не повторюйте спробу, це все, що нам відомо.