Командир ВОПу Володимир до війни планував бути вчителем, займатися освітою і вихованням маленьких українців. Однак його доля склалася зовсім по іншому з приходом агресора на українські території.

Історію молодого педагога, який так і не встиг повчителювати у школі, розповіли на сторінці Операції об'єднаних сил у Фейсбуці. У 2014 році Володимир закінчив навчання, отримавши спеціальність вчителя молодших класів. Однак, коли він зрозумів, що війна триватиме не один рік, а країна потребує професійних військових кадрів, вирішив стати піхотним командиром.

Військовослужбовець Володимир, facebook.com/pressjfo.news
Військовослужбовець Володимир, facebook.com/pressjfo.news

"Складно було залишатись у школі, спокійно вчителювати в таких умовах. Ще й мама важко сприйняла моє рішення, казала, що робота у школі не менш важлива, ніж війна. Але моє рішення було свідомим та чітким. І вплинути на нього ніхто б не зміг...", - розповів він. Володимир

У 2020 році Володимир закінчив навчання у Львівській Національній академії Сухопутних військ і одразу пішов в бій. Дізнавшись про цивільну професію щойно прибулого лейтенанта, бійці дали йому позивний "Сенсей".

Популярні новини зараз
Благовіщення у 2023 році: які послаблення у Великому пості, історія та традиції свята Митрополит Паша "Мерседес" відкрито погрожує президенту Володимиру Зеленському: "Бійтеся, лихо вашій родині..." Українцям обіцяють присилати повістки у Viber та Telegram: технічно все готово — оновлено У Європі зростає інтерес до "інтим-відео" з нібито українськими біженцями: "Високий попит від чоловіків"
Показати ще

Володимир зізнається, що перед випуском навмисне обирав бойову бригаду, яка дислокується неподалік лінії фронту і найчастіше заїжджає з ротацією на передову. На цей момент його підрозділ тримає оборону на донецькому напрямку.

"Зі своїм вибором я не прогадав. Пощастило, як із колективом, так і з управлінською ланкою. Усі готові підказати, допомогти. І хоч на хобі, гру на гітарі та читання Ремарка, часу практично не залишається – саме тут і зараз я відчуваю себе на сто відсотків на своєму місці!", - поділився він. Володимир

Скріншот: facebook.com/pressjfo.news
Скріншот: facebook.com/pressjfo.news

Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після Нового року хліб для українців стане "золотим": скільки коштуватиме буханець. Хліб в Україні подорожчає на початку 2021 року

Також "Знай.ua" писав, крилаті піхотинці ЗСУ підкорили небо: в ООС показали дивовижні кадри. Воїни-десантники продовжили виконувати планову програму стрибків з парашутом