Фахівці Пенсійного Фонду України пояснили які управління мають повноваження призначати та виплачувати пенсію при реєстрації в іншому місті.

Відповідне питання з детальним роз'ясненням з'явилося на фейсбук-сторінці "Пенсійний кур'єр". Жінка, яка прописана у Вінниці звернулася за призначення виплат у Ніжині:

"Я зареєстрована в м. Вінниці, звернулася за призначенням пенсії в м. Ніжині. Яке управління призначить мені пенсію та яке буде виплачувати?", - йдеться у повідомленні.

Пенсіонери, кадр з відео
Пенсіонери, кадр з відео

Фахівці Пенсійного фонду пояснили, що дане питання регулюється згідно з постановою правління Пенсійного фонду України від 14.12.2015 № 25-1 "Деякі питання впровадження електронних пенсійних справ на базі централізованих інформаційних технологій"

Популярні новини зараз
У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов Бойовик із "ДНР" потрапив на церковне свято в полон до ЗСУ, і того ж дня дізнався про загибель сина на війні: "Я в а*уї" Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти Квентін Тарантіно дав оцінку фільму "Топ Ган: Меверік" з Томом Крузом: "Це було до біса..."
Показати ще

"Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» застосовується з урахуванням того, що із заявою про призначення пенсії особа може звертатися в будь-яке управління Пенсійного фонду України незалежно від місця її проживання і території, що обслуговує це управління.", - йдеться у повідомленні. Пенсійний кур'єр

Скрін: Пенсійний кур'єр
Скрін: Пенсійний кур'єр

За словами спеціалістів, заява і документи для призначення (перерахунку) пенсії, що надійшли в будь-який підрозділ обслуговування громадян, передаються на виконання у підрозділ з питань призначення та перерахунку пенсій за місцем проживання (реєстрації) особи, який розглядає заяву і подані документи, ухвалює відповідне рішення та передає у структурний підрозділ з виплати пенсій.

Варто зауважити, що у Пенсійному фонді повідомили про те, що 12 січня 2021 року згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсій січня.

"12 січня 2021 року Пенсійним фондом України, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсій січня. На пенсійні виплати сьогодні спрямовано 1,6 млрд грн. Забезпечено фінансування пенсій січня на загальну суму 18,8 млрд грн. Виплату пенсій буде проведено у визначену кожному пенсіонеру дату виплати в установленому порядку.", - йдеться у повідомленні. ПФУ

ПФУ, facebook.com/pfu.gov.ua
ПФУ, facebook.com/pfu.gov.ua

Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після Нового року хліб для українців стане "золотим": скільки коштуватиме буханець. Хліб в Україні подорожчає на початку 2021 року

Також "Знай.ua" писав, крилаті піхотинці ЗСУ підкорили небо: в ООС показали дивовижні кадри. Воїни-десантники продовжили виконувати планову програму стрибків з парашутом