У п'ятницю, 22 січня, в Україні відзначається День Соборності України. У день, коли в 1919 році відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, щорічно відзначається День Соборності.

У тексті Акта З'єднання слова: "відтепер воєдино зливаються століттями відірвані одна від іншої частини єдиної України - Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина та Угорська Україна) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Відтепер є єдина незалежна Українська Народна Республіка".

День Соборності України
День Соборності України

Молитва за Україну

Боже Святий, Отче Вседержителю, Сине Єдинородний і Душе Святий, що все у Твоїй владі тримаєш і про все піклуєшся Премудрим Твоїм Промислом, молимося Тобі за Богом бережену Державу нашу Україну, боголюбивий народ, владу і військо її, даруй їм, Господи, глибокий і невід’ємний мир, поклади їм на серце добре про Церкву Твою та про всіх людей Твоїх, щоб і ми в тиші і чистоті проводили життя наше у всякому благочесті і чеснотах.

Позбав, Господи, Державу нашу від голоду, мору, землетрусу, потопу, вогню, меча, нашестя іноплеменних і розбрату. Родини в мирі і любові збережи, дітей виховай, молодь навчи, старість підтримай, подорожуючим сподорожуй, вбогих захисти, недужних зціли, тих, що за ґратами, згадай, розпорошених збери, спокушених наверни і з’єднай зі Святою Твоєю соборною і апостольською Церквою.

Популярні новини зараз
Відомий астролог зазначив, які міста України у небезпеці: ворог буде спрямовувати ракети Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що творилося в Кремлі, після видачі ордера на арешт путіна: "Гаагу за три дні" Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Українцям виплатять по 6600 грн: головні умови та в яких областях діє програма
Показати ще

Бо Твоє є Царство і сила і слава Отця і Сина і Святого Духа нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Нагадаємо, українські десантники не злякалися морозу і відсвяткували Водохреща за всіма правилами.

Як повідомляв Знай.uа, молитва до Івана Хрестителя, Як правильно просити благословення у найсильнішого з пророків.

Також Знай.uа писав, що найважливіші молитви за батьків, за здоров'я і подяки за їх життя.