Одіозний в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко вважають, що субсидії погано впливають на людей і принижують їх гідність.

Про це він заявив нещодавно.

"Тому психологічно це теж погано для людей, це фактично сигнал їм, що дивитеся - ви бідні. А люди не хочуть відчувати себе бідними, вони хочуть відчувати себе краще, розумієте, це пригнічує їх гідність. А у нас Революція Гідності була в 14-му році, розумієте?",- додав Вітренко.

Юрій Вітренко, фото: EADaily
Юрій Вітренко, фото: EADaily

Правда, син одіозної Наталії Вітренко не пояснив, як впливає на людей злидні і дикі тарифи на тлі мільйонних премій самого Вітренко і його соратника Андрія Коболєва.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

На слова Юрія Вітренка відреагував відомий блогер і політичний експерт Михайло Чаплига, який порадив в.о. міністра добивати вже Володимира Зеленського.

"Ай маладца! Добий вже Того Зеленського танцем. Він вже зі шкіри геть лізе на смертях престарілих піаристся, щоб тему тарифного геноциду перебити, а тут такий любитель мільйонних премій віщає про гідність голодної злиднів...",- пише Михайло Чаплига.