Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу показав кумедний відеоролик, на якому він розважає в Туреччині прибулих гостей.

Відповідне відео з'явилося на його сторінці в Instagram.

Вже кілька років Мурат Налчаджіоглу живе окремо від співачки Ані Лорак, а все, що пов'язує колишній чоловік – дочка Софія, яку чоловік періодично відвідує. В цілому, чоловік не любить виставляти напоказ своє особисте життя, тому фанати мало знають про його нову супутницю лілії і чим Мурат займається днями безперервно.

Нещодавно в його історіях з'явився архівний відеоролик, який опублікувала представниця компанії Farmasi, в якій Мурат є генеральним директором. Відео було знято ще восени минулого року в турецькому місті Мармаріс.

Дівчина показувала архівні ролики з відпочинку, на одному з яких опинився і Налчаджіоглу – очевидно, він став гідом відпочиваючої компанії і розповідав мандрівницям кумедні історії. Що конкретно говорить Мурат на відео, складно розібрати, проте його супутниці дзвінко сміялися над його словами.

Популярні новини зараз
Від 7,70 гривні за куб: українцям показали тарифи на газ у жовтні В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати У жодному разі не використовуйте ці дрова для опалення: українців підготували до холодної зими 2023/24 Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми
Показати ще

Нагадаємо, що колишнього Лорак Мурата помітили за куховарством і закликали повернутися до зірки.

Як повідомляв портал Знай.иа, колишній чоловік української співачки Ані Лорак, яка зараз особливо популярна в Росії, даремно часу не втрачає і активно проводить час зі своєю новою коханою Лілією.

Також Знай.иа писав, що Ані Лорак змагається з колишнім за увагу дочки: "як можна любити чужу людину?".