Український співак і автор пісень Віталій Козловський дуже активно веде свою сторінку в соціальній мережі Instagram.

Нещодавно знаменитість заінтригував численних шанувальників прем'єрою нової україномовної пісні "Мала танцюй", яку обіцяє презентувати вже в четвер 11 лютого. Так, артист позував на білосніжному фотофоні в стильному вбранні, що складається з широких штанів темно-синього кольору і чорної облягаючої футболки.

Зірка простягнув руки до камери, демонструючи скоріше негативний, ніж позитивний вираз обличчя. Віталій вирішив поговорити з фанатами про зради, які у своєму житті вважає справжнім жахом. Козловський зазначив, що не існує зрад "по п'яні" або заради помсти і в зраді винен тільки той, хто витер ноги об душу люблячої його людини. Таким чином виконавець закликав не прощати болючі зради коханих людей.

"#7днів

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 25 вересня - 1 жовтня для всіх знаків Зодіаку: перешкоди Левів, помилка Скорпіонів та пауза Риб У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Хтось дуже дурний придумав класифікацію зрад: зрада «по-п'яні», зрада «заради помсти», зрада «від розпачі», зрада «тому що сама(сам) штовхнула(штовхув)».

Хтось дуже слабкий вирішив, що на якісь види зрад можна закривати очі.

Але все це — брехня! Зрада — це бажання, потяг до іншої людини. Зрада — це як витерти ноги об перський килим.

Тільки замість килима — душа люблячої людини.

Хіба можна прощати, коли об твою душу витирають брудне взуття?

#МАЛАТАНЦЮЙ #soon"