Президент України Володимир Зеленський привітав українську дослідницьку антарктичну станцію Академік Вернадський з 25-річним ювілеєм, скрутивши пальці у жест перемоги з піднятими вказівним та середнім пальцями.

Відповідна публікація була розміщена на офіційній сторінці президента у соціальній мережі "Інстаграм".

"✌️ – це фірмове вітання наших хлопців в Антарктиці, а вітатися так під час офіційного заходу – безцінно! Українській антарктичній станції «Академік Вернадський» – 25 років!" — йде мова у поздоровленні глави держави.

У коментарях українці приєдналися до поздоровлень, а також нагадали, що жест перемоги дуже полюбляв покійний харківський політик Геннадій Кернес.

Популярні новини зараз
Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Люди співали, а очі плакали: Тіна Кароль розчулила зал під час концерту, "Шикарний виступ" Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Антарктична станція "Академік Вернадський" (колишня назва "Фарадей") була передана Україні Великою Британією у 1996 році за символічну ціну в 1 фунт стерлінгів. Наразі там перебуває вже 25-та Українська антарктична експедиція у складі 12 осіб, семеро з яких — вчені різного профілю. Середній вік учасників експедиції — 37 років.