Президент України Володимир Зеленський привітав українську дослідницьку антарктичну станцію Академік Вернадський з 25-річним ювілеєм, скрутивши пальці у жест перемоги з піднятими вказівним та середнім пальцями.

Відповідна публікація була розміщена на офіційній сторінці президента у соціальній мережі "Інстаграм".

"✌️ – це фірмове вітання наших хлопців в Антарктиці, а вітатися так під час офіційного заходу – безцінно! Українській антарктичній станції «Академік Вернадський» – 25 років!" — йде мова у поздоровленні глави держави.

У коментарях українці приєдналися до поздоровлень, а також нагадали, що жест перемоги дуже полюбляв покійний харківський політик Геннадій Кернес.

Популярні новини зараз
У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Антарктична станція "Академік Вернадський" (колишня назва "Фарадей") була передана Україні Великою Британією у 1996 році за символічну ціну в 1 фунт стерлінгів. Наразі там перебуває вже 25-та Українська антарктична експедиція у складі 12 осіб, семеро з яких — вчені різного профілю. Середній вік учасників експедиції — 37 років.