Сьогодні, 8 лютого 2021 року, офіційна сторінка IKEA Україна в соціальній мережі Instagram була зламана турецьким хлопцем, про що свідчить новий опис аккаунта, написаний на їх мові — "один і без тебе".

Він встиг викласти кілька фотографій і Stories. З самого моменту відкриття магазину в Києві пройшло всього 8 днів. Всі тематичні публікації зникли.

Злом IKEA в Україні, скріншот: Instagram
Злом IKEA в Україні, скріншот: Instagram

"Цікаво, кому потрібно зламувати офіційний аккаунт ІКЕА і заливати сюди нісенітницю щоб люди пачками відписувалися? Епіцентр, Чи ти це?😂😂😂", "Сммщик, постав пароль складніше, ОК? Сммщик: iloveikea2021", "Здрастуйте турків, де придбати настільну лампу?", "Цікаві у вас консультанти...", "Мама просто вести себе пристойно в гостях. Тим часом я:", "Епіцентр ніколи так не палився" - написали користувачі в коментарях.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Коментарі, скріншот: Instagram (IKEA)
Коментарі, скріншот: Instagram (IKEA)

Турок, який зламав IKEA в Україні, скріншот: Instagram
Турок, який зламав IKEA в Україні, скріншот: Instagram

"Хтось помстився за 5-ти годинну чергу вчора😏", "IKEA яку ми заслужили😂", "Тютюн вафлі бельгійські і вугілля скільки коштують ???", "100% конкуренти замовили злом", "Це хтось отримав талончик в черзі з номером 300. Ось і біситься", "Ахмед йди додому", — написали користувачі в коментарях.

Коментарі, скріншот: Instagram (IKEA)
Коментарі, скріншот: Instagram (IKEA)

Нагадаємо, в "Епіцентрі" спалахнула масштабна пожежа: все приміщення у вогні, рятувальники в пошуку постраждалих

Як повідомляв "Знай.ua", українці показали, що відбувається в епіцентрі, поки вся країна на карантині: ніяких заборон на товар і стовпотворіння

Знай.ua писав, меблі від IKEA вбивала дітей