Олександр Лукашенко заявив, що американці стежать за власниками смартфонів, і закликав білорусів відмовитися від цих пристроїв.

Невизнаний Заходом "президент" Білорусі Олександр Лукашенко розкритикував користувачів IPhone і закликав всіх громадян перейти на звичайні кнопкові телефони. Про це Лукашенко заявив на Всебілоруських народних зборах, що проходять в ці дні.

На початку своєї промови Лукашенка говорив про бізнес та Білорусь без олігархів. І, напевне, як приклад того, що народ не бідує та користується предметами розкоші, Лукашенко привів смартфон iPhone 12.

"Річ у тім, скривджені, бідні, без олігархів Білорусь. Я не кажу про дванадцяті смартфони і айфони. Заради бога, телефонуйте. Хочете, щоб кожну хвилину вас американці відстежували, де ви знаходитеся і що ви там паритеся по цих айфонах, купуйте. Якщо ви не чуєте, що я вам кажу ", - сказав він.

За словами Лукашенка, "розумні люди вже давно шукають телефони кнопкові".

Популярні новини зараз
Потужна магнітна буря накриє Землю у найближчий час: штормити буде 3 дні У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Клієнт "Привату" виявив борг на картці без кредитного ліміту: з'явився містичним чином Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Як повідомлялося, в січні Лукашенко заявив, що не користується мобільним телефоном, а новини дізнається від свого молодшого сина - Миколи.