Українці звернулися до президента Володимира Зеленського з проханням щодо зменшення податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) на 50% для батьків які виховують більш ніж одну дитину до 18 років.

Відповідне прохання з'явилося на сайті Президента України у розділі "Електронні петиції" 16 лютого 2021 року. Ініціатори петиції зазначають, що податки слід зменшити з метою покрашення демографічної ситуації в Україні, а також для підвищення соціальних норм тих сімей які виховують двох дітей та більше до 18 років.

Податки в Україні, кадр з відео
Податки в Україні, кадр з відео

На думку авторів таке рішення дозволить тим батькам, які працюють та отримують офіційну заробітну плату, підвищити матеріальний стан та більше грошей витрачати на своїх дітей та їх розвиток.

"Пільга буде мати дуже позитивні наслідки як для держави у майбутньому, так і для людей які хочуть народжувати дітей. Безумовно це також буде впливати на рішенні молодих батьків працювати офіційно. Зменшення податку (ПДФО) на 50% для батьків практично не потребує фінансових зобов’язань з боку держави. Тому вважаю це рішення буде дуже правильним та доречним.", - йдеться у петиції. Текст петиції

Популярні новини зараз
Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю Пригріє сонцем, і заллє дощами: мінлива погода на початок літа Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Петиція на сайті президента, petition.president.gov.ua
Петиція на сайті президента, petition.president.gov.ua

Нагадаємо, в Україні скасували трудові книжки: як електронний документ вплине на облік стажу. Закон передбачає відмову від паперових трудових книжок

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчорашній випускник лейтенант "Хмара" опинився на передовій під носом в окупантів: "Готові відбити ворожу атаку". Лейтенант Дмитро "Хмара" лише пів року тому закінчив навчання

Також "Знай.ua" писав, що українці просять про субсидії для всього населення країни: "В кого дохід, не перевищує 50 тисяч гривень". Українці просять призначити субсидії всьому населенню країни.