Популярна українська співачка і актриса Оля Полякова, яка відома також як Суперблондинка, активно веде свій профіль Instagram.

Нещодавно знаменитість потрапила в скандал на шоу "Маска", де грубо висловилася про зіркову колегу Тіну Кароль, задзвавши її "відомою плакальницею" на всю Україну.

Фанати вирішили, що зірка насміхалася з сумного особистого життя Тіни, адже в 2013 році трагічно пішов з життя її чоловік, продюсер Євген Огір, причиною загибелі якого став рак шлунка. Кароль вже багато років сама виховує їх спільного сина Веніаміна і вкладає душу в свої часто сумні пісні.

Полякова навіть записала відео-звернення, в якому пояснила, що не хотіла образити Тіну, а лише вважає, що у Кароль сумний репертуар. Незважаючи на це, користувачі мережі вирішили пригадати ще кілька скандалів, пов'язаних з Ольгою.

Популярні новини зараз

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Iрина Федишин завалила кицюню пiд сонцем

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Показати ще

@_kamenskux_

#хочуврекомендации #каменских #потап #полякова #рек #ссора #митинг #навальный #хочуврек #рекомендации

♬ Эйя - Канги

У соціальній мережі TikTok на одному з фан-аккаунтів Насті Каменських з'явився ролик з далекого 2017 року, де Потап вичитує виконавицю на "Лізі сміху" і навіть кричить на неї. Обидва члени журі посперечалися через те, що нібито Ольга на зло занижувала команді Потапа бали. Рознімати артистів довелося дружині Олексія Насті Каменських і тоді ще ведучому "Ліги Сміху", нинішньому президенту України Володимиру Зеленському.