Міністерство цифрової трансформації України презентувало проекти цифрової трансформації в рамках Всеукраїнського форуму"Україна 30". З доповіддю виступив міністр Михайло Федоров.

За 2020 рік Україна стала першою країною в світі, яка запустила електронні паспорти. Також в електронному вигляді "легалізували" водійське посвідчення, технічний паспорт і страховку.

Україна стала 4 країною в Європі, яка впровадила електронні водійські права.

"Сьогодні ФОП в Україні можна зареєструвати за 7 хвилин. ТОВ-ку можна зареєструвати за 20 хвилин. Можна зробити це віддалено, якщо є кілька власників. Це реально дуже швидко і тепер ми будемо робити цю послугу автоматично", - говорить Федоров.

Він зазначив, що також є можливість отримати інформаційну допомогу безкоштовно в телефонному режимі або в оффлайн офісах, які вже функціонують в декількох містах України, а за кілька років планують побудувати їх в кожному офісі.

Популярні новини зараз
Допомога від ООН: для українців зробили важливе уточнення, як треба оформлювати Картопля по 124 гривні: українців шокували елітною бульбою у супермаркетах Безробітних українців зобов'яжуть повернути отриману допомогу державі: в чому причина Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"
Показати ще

Раніше ми повідомляли, електронна трудова книжка, які її переваги і як оформити.

Як повідомляв "Знай.uа", українці зможуть отримати водійські права в "Дії".

Також "Знай.uа" писав, що захищати навколишнє середовище зі смартфона, в Держекоінспекції представили новий цифровий інструмент.