Один з творців радянського мультфільму про Вінні-Пуха Володимир Зуйков помер від covid-19.

25 лютого на 87-му році життя помер радянський мультиплікатор Володимир Зуйков, який працював, зокрема, над анімаційними фільмами про Вінні-Пуха як художник-постановник.

Про смерть мультиплікатора повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на шеф-редактора "Союзмультфільму" Сергія Капкова, який назвав колегу одним з останніх видатних художників радянської анімації.

Причиною смерті художника, за словами Капкова, стала коронавірусна інфекція.

Володимир Зуйков, фото з вільних джерел
Володимир Зуйков, фото з вільних джерел

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Володимир Зуйков народився 27 січня 1935 року. Він закінчив Московський педагогічний інститут ім. Потьомкіна, викладав в школі, працював ілюстратором в книжкових видавництвах, журналах, газетах.

У 1967 році почав роботу художником-постановником на "Союзмультфільм". Найбільш відомими роботами Зуйкова як художника-постановника є мультфільми трилогії про Вінні-Пуха - "Вінні-Пух", "Вінні-Пух іде в гості" і "Вінні-Пух і день турбот".

кадр з мультфільму про Вінні Пуха
кадр з мультфільму про Вінні Пуха

Загалом Володимир Зуйков поставив понад 30 анімаційних фільмів. Художник також ілюстрував книги для дітей і викладав у ВДІКу на кафедрі режисури анімаційного кіно.