Циклоп з шоу “Маска” продовжує інтригувати українців - вони все гадають, хто ж з зірок втілився у настільки милого персонажа.

Ідея шоу “Маска” - надзвичайно проста. Зірки одягають на себе певні маски й костюми, чим повністю перевтілюються у цікавий і яскравий образ. Зіркові детективи й українці спостерігають за виступами “масок” і намагаються визначити, хто ховається за ними. Казкова і надзвичайно мила маска Циклопа полонила усіх: костюм вийшов не лише надзвичайно яскравим і добрим, так і артист, який ховається за цієї маскою, рухається і говорить надзвичайно мило. Таким чином, образ виходить надзвичайно герметичним і завершеним.

Офіційна сторінка шоу “Маска” опублікувала фото Циклопа з випуску, який показували сьогодні, 27 лютого. На світлині Циклоп стоїть по центру, за ним видно танцівниць з балету. Це фото було прокоментовано так: “Мімімішна Циклоп знову здивувала голосом і заплутала наших детективів ще більше! Сьогодні героїня виконала пісню NK. Можливо, це підказка? Хто приховується під маскою яскравого Циклопа?”

Найпопулярнішою версію як детективів, так і глядачів є те, що за образом Циклопа ховається Мішель Андраде. Хоча є й інші версії - що це молода співачка Джері Хейл або ж хтось з Open Kids, або навіть Дорофєєва.

Популярні новини зараз
Ціна на улюблений напій оновилася, скільки коштує кава в супермаркетах України Голова розвідки Буданов назвав дату входу ЗСУ до Криму, війна добігає кінця: "Виходимо на адмінкордони 1991 року" Путіна назвали справжнім агентом ЦРУ: робить все для розвалу Росії Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще

Нагадаємо, Дан Балан - зухвалий герой шоу "Маска"? Кавалер Тіни Кароль заінтригував українців

Як повідомляв портал Знай.ua, Милий Циклоп на "Масці" розділив українців між собою: Дорофєєва, Андраде, Jerry Heil.

Знай.ua писав, Данилко не встояв перед попою Поляковою на "масці": Оля нагнулася прямо перед ним