Також народний депутат Федір Веніславський висловив думку, що повторний прохід військово-лікарської комісії для тих, кого раніше оцінили як обмежено придатних до служби, допоможе виявити реальний стан їхнього здоров'я та готовність служити.

Це рішення, за його словами, спрямоване на боротьбу з корупцією та на більш ефективне використання потенціалу кожного громадянина в умовах війни.

мобілізація в Україні, ТЦК, воєнкоми
мобілізація в Україні, ТЦК, воєнкоми

Веніславський підкреслив, що ця ініціатива також спрямована на те, щоб унеможливити використання статусу обмежено придатного як засобу для уникнення служби або виїзду за кордон.

Він зазначив, що переоцінка стану здоров'я може призвести до того, що більше громадян будуть визнані придатними до служби та зможуть приєднатися до бойових підрозділів, посиливши обороноздатність країни.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно
Показати ще

"Цей крок дозволить нам не тільки забезпечити більш справедливий підхід до мобілізації, але й зміцнити наші оборонні сили новими резервами," - заявив Веніславський в ефірі телемарафону.

Мобілізація. Фото: скрін youtube
Мобілізація. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, що командир "Вовків Да Вінчі" пояснив, що загрожує Україні без мобілізації.

Сергій Філімонов, командир окремого механізованого батальйону "Вовки Да Вінчі", висловив серйозні тривоги щодо ситуації на сході України.

На його думку, без мобілізації щонайменше 250 000 осіб Україні вкрай складно стримуватиме наступ російських військових на поточних кордонах.