В інтернеті почали активно обговорювати відео, яке було знято у кабінеті начальника Рівненського ТЦК та СП Олександра Ярмошевича. На кадрах знято сцени, що викликають "непристойні" питання, і тепер розпочалася офіційна службова перевірка.

Повідомлення про це розмістив у Facebook Рівненський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Олександр Ярмошевич цілується з підлеглими / фото: скріншот Youtube
Олександр Ярмошевич цілується з підлеглими / фото: скріншот Youtube

Відео, швидше за все, записано прихованою камерою в кабінеті начальника. Олександр – підполковник ЗСУ, обіймає свою посаду вже два роки, пройшов АТО. ЗМІ, які знімали репортаж про його діяльність, описали його як "цілеспрямованого, чесного та з гострим почуттям справедливості".

Проте, чесність полковнику не завадила відправляти молодих хлопців на фронт, а самому "розважатися" з коханками.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще

На відео, знятому прихованою камерою, видно, як він пристрасно цілується з дівчиною, яка, мабуть, є його підлеглою. Варто зазначити, що начальник одружений.

Олександр Ярмошевич із дружиною / фото: скріншот Youtube
Олександр Ярмошевич із дружиною / фото: скріншот Youtube

Тепер, коли ці кадри стали широко обговорюватися в мережі, як у громадськості, так і у правоохоронних орагнів виникли питання щодо їх утримання та обставин зйомки, розпочалося ретельне розслідування.

"Надалі належна оцінка буде дана як змісту змонтованого відеоряду, тимчасового проміжку, так і факту встановлення секретного відеоспостереження у службовому приміщенні", – написали представники ТЦК.

Коментар під відео / фото: скріншот Х
Коментар під відео / фото: скріншот Х