Україна впровадила програму "Шлях", яка дозволяє чоловікам призовного віку виїжджати за кордон у якості волонтерів-водіїв для доставки військових, медичних та гуманітарних вантажів в Україну.

Ця програма дозволяє людям виконати важливу роль у підтримці військових та медичних потреб країни. Дозвіл на виїзд за "Шляхом" надається обласними адміністраціями, що забезпечує децентралізацію та швидку обробку заявок.

Фура, скріншот: YouTube
Фура, скріншот: YouTube

Протягом часу дії програми через "Шлях" скористалося десятки тисяч чоловіків. Це можливість активно допомагати в умовах війни та конфлікту, що має велике значення для України. Однак, у зв'язку з недоліками у системі контролю, виникли певні проблеми.

Деякі особи, серед яких можуть бути колишні політики та підприємці, можуть зловживати цією системою для нелегальних подорожей у Європу. За даними, отриманими від адвокатів та представників правозахисних організацій, більше 20 тисяч чоловік вже скористалися цією можливістю для втечі з України.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

Фото: волонтери Громадської організації Молодіжна рада Харківської області
Фото: волонтери Громадської організації Молодіжна рада Харківської області

Проблема полягає в тому, що без судового рішення не можна стверджувати, що хтось за "Шляхом" не повернувся. Прикордонники не мають законних повноважень відмовляти в виїзді, але у зв'язку з умовами воєнного стану у них є деякі можливості в цьому плані.

Ми також дізналися, що в системі "Шлях" немає даних про дати перетину кордону та повернення. Це ускладнює перевірку дотримання термінів перебування за межами України, що може сприяти втечам з країни.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua фонд Вадима Столара розповів правду про біль та страждання українського народу у книзі "Історії сильних"

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, "Українська команда" доставила бійцям аеророзвідки зарядні станції "Буревій": суттєво допоможуть