У непростій ситуації опинилася директорка одного з комунальних підприємств на Прикарпатті, яка стала головною фігурою у справі про незаконну оренду землі.

Як повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура жінку звинувачують у тому, що вона незаконно передала в оренду земельну ділянку, призначену для кладовища, фермерському господарству.

Суд / фото: Freepik
Суд / фото: Freepik

Детальне розслідування виявило, що обвинувачена без належних повноважень розпорядилася трьома гектарами землі, які були під опікою комунального підприємства і призначені для обслуговування кладовища.

Використовуючи своє службове становище, вона склала фіктивний договір оренди з фермерським господарством, який дозволяв йому вести на цій території господарську діяльність.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

На підставі цього договору, фермери не лише обробляли землю, але й збирали врожай на території, яка мала бути використана зовсім для інших цілей.

Суд, скріншот: Youtube
Суд, скріншот: Youtube

Такі дії директорки спричинили великий громадський резонанс і викликали численні запитання щодо законності та етичності такого використання земель кладовища.

У відповідь на виявлені порушення, Коломийська окружна прокуратура ініціювала кримінальне переслідування відповідно до частини 1 статті 366 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за службове підроблення.

Обвинувальний акт вже було скеровано до суду, де має вирішитися доля обвинуваченої та буде оцінено правомірність її дій.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, клади це в кожну лунку, картоплі буде валом: колорадський жук боїться цього засобу

Також, Знай.ua писав про часу обмаль: найкращі дні квітня для посадки картоплі, помідорів, зелені та інших овочів