В останні дні мешканці Вінниці активно обговорювали питання щодо якості питної води. Багато хто скаржився на неприємний запах і брудний вид води, особливо у певних районах міста.

"Вінницяоблводоканал" вийшов на зв'язок із городянами через свою офіційну сторінку у Facebook, щоб дати пояснення та вирішення проблеми.

Брудна вода / фото: Pinterest
Брудна вода / фото: Pinterest

Як виявилось, головними причинами такого явища стали, по-перше, планові роботи на водопровідних мережах, проведені минулого тижня. У районах вулиці Київської, Замостя, Центру, а також частково Тяжилова та Старого міста водопостачання було зупинено на 10-12 годин.

Після такої тривалої зупинки можуть виникати тимчасові незручності, такі як зміна кольору та запаху води.

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів 21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще

Проте компанія вжила заходів для вирішення проблеми. По-перше, вони відібрали аналізи води в районах із найбільшою кількістю скарг, і результати показали, що вода відповідає нормам.

Тарифи на воду / фото: Pinterest
Тарифи на воду / фото: Pinterest

Потім вони провели точкове промивання мереж у згаданих районах. Крім того, для підстрахування застосували додаткове очищення води з використанням аерації та сорбентів.

У "Вінницяоблводоканал" розуміють, що такі заходи можуть викликати невдоволення серед громадян, але наголошують на важливості планових робіт для запобігання аварійним ситуаціям на водопровідних мережах.

Менше аварій означає, що менше мешканців тимчасово залишаються без води, що, безумовно, робить їхнє життя більш комфортним та щасливим. Таким чином, компанія закликає вінничан не втрачати терпіння та розуміння, обіцяючи, що проблему буде вирішено у найкоротші терміни.