Все частіше і частіше можна почути про можливу мобілізацію жінок в Україні, з'являються питання, чи будуть жінки вільно виїжджати за кордон. В деяких випадках жінкам дійсно можуть не дозволити виїзд з країни.

За інформацією "Дивогляду", під час воєнного стану жінки можуть виїжджати за кордон без перешкод. Обмеження на виїзд стосуються лише тих жінок, які є військовозобов'язаними без відстрочки.

Жінка військова, фото: скріншот із відео
Жінка військова, фото: скріншот із відео

Наразі в Україні ця норма не активна, оскільки жінки мають можливість мобілізуватися добровільно. Ніхто їх не примушує.

Також існують інші причини, через які жінкам можуть не дозволити виїхати за кордон. Наприклад, якщо у жінки немає потрібних документів, є кримінальні звинувачення або адміністративний нагляд.

Популярні новини зараз
Ні чим не погидують: в ухилянтів-боржників відбиратимуть останнє, в тому числі і особисті речі Українці можуть звільнити себе від щомісячної сплати за доставку газу: що потрібно зробити Українцям спишуть частину боргів за комуналку: кому дозволять не платити Юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей
Показати ще

військовий медик Глюкоза, фото АрміяInform
військовий медик Глюкоза, фото АрміяInform

Якщо жінка володіє інформацією, яка є державною таємницею, має великий податковий борг, чи якщо є рішення про адміністративне стягнення, яке забороняє виїзд з дитиною.

Також у випадках, коли вона ухиляється від виконання судових рішень, включаючи несплату аліментів. В таких випадках жінці не дозволять перетнути кордон.

Крім того, Знай.ua повідомляв, електронний кабінет військовозобов'язаного: коли запустять і що треба знати

Також наш портал інформував, держекоінспекція долучилась до акції на Черкащині "Дуби Шевченка єднають Україну"

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що викрали ТЦК та викинули в лісі: дівчина розповіла дивну історію про свого хлопця