Міністерство закордонних справ наказало керівникам усіх дипломатичних установ України тимчасово призупинити усі консульські дії щодо для громадян України призовного віку.

Рішення діятиме до отримання роз'яснень щодо порядку застосування положень нового закону про мобілізацію.

"Заборонено будь якя дії в тому числі з закордонними паспортами. Податися на паспорти не можна. Навіть якщо ви забили собі якусь чергу і точно так само забрати паспорти не можна буде. І вони це просто зробили одним днем без жодних попереджень”, - розповідає у своєму блозі Денис Галандзовський.

Як повідомляли українські ЗМІ, МЗС України наказало дипломатичним відомствам України тимчасово призупинити консульські дії. Заборона діятиме до отримання роз'яснень положень нового закону про мобілізацію.

@denys_halandzovskyi

#польща #новини #біженці #українцівпольщі #виплатиукраїнцям #денисгаландзовський

Популярні новини зараз
ТЦК збирає досьє на кожного: які дані вашої біографії знатимуть обов’язково Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо Хутчіш до магазину! В Україні неочікувано "обвалился" ціни на популярні фрукти
Показати ще
♬ оригінальний звук - Denys Halandzovskyi

«З урахуванням пунктів 6 та 16 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», у зв’язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією рф проти України, з метою недопущення уникнення громадянами України обов’язку з врегулювання питання військового обліку територіальними центрами комплектування й соціальної підтримки та наявності військово-облікових документів доручаю з 23.04.2024 тимчасово призупинити вчинення консульських дій за заявами громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років», — йдеться у листі.

Нагадаємо, відповідно до ухваленого Верховною Радою закону про посилення мобілізації надання консульських послуг за кордоном можливе буде лише у разі оновлення військово-облікових даних. Закон набере чинності 18 травня.