Британські лікарі дійшли нового прориву в подоланні раку. Вони почали експериментувати з першою у світі персоналізованою мРНК-вакциною проти меланоми, радіючи її потенціалу змінити правила гри у боротьбі з цим захворюванням.

Меланома забирає життя понад 132 000 людей щорічно по всьому світу і, як і раніше, залишається досить серйозною загрозою. Традиційні методи лікування, включаючи хірургічне втручання, променеву терапію та хіміотерапію, далеко не завжди досягають бажаних результатів.

Тепер перед нами новий засіб – персоналізована вакцина, яку розробляють для кожного пацієнта окремо.

Рак / фото: Pixabay
Рак / фото: Pixabay

Вакцина, відома як мРНК-4157 (V940), враховує індивідуальні особливості кожного організму і націлена на неоантигени пухлин, які специфічні для кожного пацієнта. Вона стимулює імунну систему, щоб та почала боротьбу з раковими клітинами.

Популярні новини зараз
Щоб розраховувати на субсидію потрібно заплатити: яка остаточна сума Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять "Ми повинні побачити його за ґратами": українці лютують через напад Тищенка з охоронцями на ветерана ЗСУ
Показати ще

Дослідження фази 2 показало обнадійливі результати, оскільки знизила ризик повернення раку у пацієнтів з меланомою. Тепер лікарі розпочали дослідження фази 3, в якому планується залучити ширше коло пацієнтів для перевірки ефективності та безпеки цієї інноваційної терапії.

Цей метод лікування викликає захоплення у медичної спільноти та надію у пацієнтів. Персоналізовані вакцини можуть стати переломним моментом у лікуванні раку та, можливо, навіть призвести до остаточного лікування від цієї небезпечної хвороби.

Лікування меланоми
Лікування меланоми

Одним із перших пацієнтів, який прийняв участь у дослідженні, є Стів Янг. Він висловив сподівання на успіх цієї нової терапії і вірить, що це може бути його найкращим шансом у боротьбі з раком.

Це тільки початок шляху, але величезні перспективи. Дослідники та лікарі вірять, що персоналізовані мРНК-вакцини стануть потужною зброєю у боротьбі з раком та принесуть нову еру в медицині.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що а встралійка впала з висоти 4,5 кілометра і дивом вижила: що вона каже

Вам буде цікаво дізнатися, чи дівчинка зникла 14 років тому і повернулася додому, як ні в чому не бувало