Укрпошта вирішила освіжити свій автопарк та вирішила продати понад 500 одиниць уживаного транспорту. Сам головний директор компанії Ігор Смілянський оголосив про це через канал у Telegram.

На торгах "ProZorro.Продажі" представили різні авто – від легкових машин до важкої техніки. Компанія нещодавно відзначила своє 30-річчя, тому вирішила оновити техніку на своїх складах, замінивши старий транспорт більш сучасним.

Мобільні відділення, фото: "Укрпошта"
Мобільні відділення, фото: "Укрпошта"

У переліку є машини 90-х та 2000-х років, як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Все це об'єднано у лоти, що представлені на аукціоні. Ціни на лоти різняться залежно від стану та кількості автомобілів – від 42 тисяч до 1,1 мільйона гривень.

Попередні торги показали, що такий транспорт може зацікавити автолюбителів і компанії, що займаються ремонтом автотехніки. А також аграріїв та волонтерів, які зможуть відновити чи використати його для потреб.

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів 21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

На аукціоні Укрпошти можна знайти різноманітні автомобілі, здебільшого виготовлені у 90-х та 2000-х роках.

Список включає як зарубіжні марки, такі як Hyundai Sonata, Peugeot, Mazda, Citroen, Volkswagen, KIA, Daewoo, Skoda, Volvo, Mercedes Benz , так і автомобілі, випущені в пострадянські роки, такі як МАЗ, ГАЗ, УАЗ, ЗІЛ та інші.

"Ми працюємо у всіх віддалених куточках країни та на прифронтових територіях, тому сучасний автотранспорт – це також запорука того, що мільйони людей отримують пенсії, соціальні виплати, ліки та посилки. Кошти, виручені від продажу старого транспорту, ми витратимо, зокрема, на те, щоб оновлювати автопарк", – сказав Смілянський.

Крім того, Знай.ua повідомляв, " Укрпошта" запустила безкоштовну послугу, яка спростить життя пенсіонерів