Поки Меркурій може відпочивати від своїх ретроградних ігор, на сцену вступає інший планетарний гравець Плутон . З 2 травня він почав свою п'ятимісячну подорож заднім ходом, і цей вплив торкнеться всіх нас.

Почавши свій рух у знаку Водолія, Плутон потім перебереться у сузір'я Козерога, змушуючи нас переосмислити наші цінності та перетворити мислення як на особистому, так і на суспільному рівні.

Цей час буде своєрідним процесом відродження, що вимагає від нас перегляду наших уявлень про мир та себе.

Плутон / фото: Pinterest
Плутон / фото: Pinterest

Овнам пощастило цього місяця, особливо завдяки перебування Марса у вашому знаку, що зробить його, ймовірно, одним із найкращих місяців на рік для вас.

Популярні новини зараз
ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

З завершенням ретроградного руху Меркурія у вашому знаку ви отримуєте більше свободи і можливостей для самовираження. Коли він перейде до Тельця 15 числа, ваш сектор фінансів та самооцінки стане активним, що дозволить вам розробити нові стратегії для збільшення доходів та зміцнення впевненості.

Для Тельців це місяць чуттєвості та задоволення завдяки тривалому перебування Венери у вашому знаку.

Скоро Юпітер попрощається з вами та увійде до Близнюків, що активує ваш сектор фінансів та самооцінки, стимулюючи вас до нових ідей у ​​галузі фінансів. Постійна присутність Урана у вашому знаку до 2026 року спонукає вас до радикальних змін у житті.

Плутон / фото: Pinterest
Плутон / фото: Pinterest

Близнюки почнуть травень порівняно спокійно, але на 25 число доведеться звернути увагу.

З наближенням Юпітера до вашого знаку ви відчуєте небувалу хвилю натхнення та можливостей. Однак з ретроградним Плутоном у Водолії вам варто бути пильними: це час, коли ви можете привернути увагу та заздрість, і важливо встановити межі для збереження енергії та захисту від негативного впливу оточуючих.

Для Раків травень розпочнеться з активації сектору дружби та соціальних зв'язків завдяки молодій людині у Тельці 7 травня.

Потім Меркурій, Венера та Юпітер будуть перебувати у Тельці, роблячи дружбу та технології центральною темою місяця. В останні десять днів місяця чекайте на деяку похмурість або замкнутість, так що намагайтеся морально підготуватися до цього.

Космос, зірки / фото: Pinterest
Космос, зірки / фото: Pinterest

Леви можуть очікувати, що початок місяця принесе чітке усвідомлення проблем у їхніх відносинах, особливо у сфері партнерства та шлюбу, оскільки Плутон розпочне свій ретроградний рух у цьому секторі. Сектор дружби та соціальних мереж активізується завдяки транзиту Юпітера, що може призвести до знаходження ідеальних співробітників для реалізації ваших проектів.

Для Дів вихід із ретроградного становища Меркурія в секторі зовнішніх ресурсів стане позитивним сигналом, роблячи їх оптимістичнішими та впевненішими. До кінця місяця сектор кар'єри буде активізований Сонцем та Юпітером, відкриваючи нові можливості для покращення фінансового стану.

Для Терезів травень почнеться з Сонця в Тельці, що допоможе їм розібратися в тому, з ким їм варто ділитися своїми ресурсами та енергією.

Вони можуть відчути внутрішні протиріччя між минулим та майбутнім, особливо після місячного затемнення у їхньому знаку наприкінці березня. Молодий місяць у Тельці 7 травня стане чудовим часом для визначення пріоритетів, а останні 10 днів місяця будуть сприятливими для подорожей та очищення розуму.

Плутон / фото: Pinterest
Плутон / фото: Pinterest

Для Скорпіонів початок місяця відзначається ретроградним рухом Плутона у Водолії, що призведе до значних змін у їхньому мисленні та цінностях, особливо щодо сім'ї та спадщини. Молодий чоловік у Тельці 7 травня може запросити їх розпочати нові романтичні стосунки. До кінця місяця важливо буде зосередитися на встановленні пріоритетів і бути послідовним у зусиллях покращення життя.

Стрільцям молодик у Тельці 7 травня може стати стимулом для поліпшення фітнес-режиму або харчування. Перехід до енергії Близнюків після 20 числа принесе їм багато веселощів та соціальних заходів, але їм важливо не забувати і про свої довгострокові цілі та рішення, що впливають на майбутнє.

Для Козерогів травень принесе полегшення після напруженого періоду. Сектор веселощів, долі та творчості активізується завдяки сезону Тельця, особливо після молодика 7 травня та протягом наступних 10 днів. Перехід у сезон Близнюків 20 числа активує сектор здоров'я та благополуччя, що може бути викликом, але важливо зберігати спокій.

Космос, зірки / фото: Pinterest
Космос, зірки / фото: Pinterest

Для Водоліїв початок травня позначено ретроградним рухом Плутона у їхньому знаку, що може принести складнощі та непрості вибори. Важливо визначити основні цілі та слідувати їм.

Риби можуть очікувати чудовий місяць для фінансового зростання та покращення комунікацій.

З переходом Марса до Овна вони будуть заряджені ідеями щодо збільшення доходу. Перехід у сезон Близнюків може пробудити бажання подорожувати, а вхід Юпітера до Близнюків до кінця місяця стимулюватиме мислення та життєві рішення, можливо, навіть викличе бажання змінити місце проживання чи зайнятися ремонтом.

Раніше ми писали про те, що тих знаків Зодіаку засиплять грошима: на кого чекає фінансовий успіх на початку травня.