Уряд України оновив правила, що дозволяють студентам їздити на навчання за кордон. Тепер не тільки дівчата, а й хлопці можуть скористатися цією можливістю. Зміни стосуються академічної мобільності.

Тепер обидві статі можуть виїжджати на навчання чи стажування в інші країни. Для того щоб перетнути кордон за такою програмою, хлопцям потрібно відповідати кільком критеріям.

Для участі у програмі академічної мобільності потрібно бути від 18 до 22 років, не мати призову на військову службу, навчатися на денній формі в одному з державних або комунальних університетів України та брати участь у програмі хоча б один семестр.

Можливість стосується студентів, які отримують ступінь бакалавра з будь-якої спеціальності або магістра у медичних, фармацевтичних чи ветеринарних напрямках. Ці зміни дозволяють студентам отримувати міжнародний досвід та розширювати свої академічні можливості.

Популярні новини зараз
Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Наказ – гасити: в Україні відключають житлові будинки від критичної інфраструктури
Показати ще

Для участі в програмі академічної мобільності потрібно підготувати наступні документи:

Е-квиток студента – це електронний документ, що підтверджує студентство.

Засвідчена копія договору з іноземним університетом про прийняття на програму академічної мобільності – це офіційний документ, який підтверджує, що ви прийняті до іноземного вишу на навчання.

Військово-довідковий документ від ТЦК– цей документ необхідний для підтвердження вашого військового статусу.

Довідка від закладу освіти про направлення на навчання за кордоном – це основний документ, який потрібен для виїзду.

Нагадаємо, НМТ 2024: абітурієнтам розповіли, кому не світить вступ до ВНЗ

Вам буде цікаво дізнатися нові правила для чоловіків у Чехії: що треба знати біженцям та ухилянтам