18 травня 2024 року Korabelov.info перевірили укриття на зупинці "Океанівська" в Корабельному районі Миколаєва. Укриття було у жахливому стані: там був сильний сморід і багато сміття. Місцеві жителі вважають, що приміщення використовується безхатченками як житло.

Це підтверджується наявністю спального місця з килима, чийогось одягу та саморобного замка, який, мабуть, використовується для зачинення зсередини.

Укриття - фото fakty
Укриття - фото fakty

Було опитування у місцевих жителів, що вони думають з цього приводу:

"На чиєму балансі ці укриття? Хіба там можна заховатися, наприклад, з дитиною під час тривоги? Там можна задихнутися від смороду"; "Повинен хтось за цим слідкувати. Мабуть, місцева влада… А тут вже точно хтось оселився"; "Зробили безхатькам “однушку”)”, – вважають люди.

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів У світі новий "коронавірус" - хвороба вбиває людину за 2 дні: що кажуть медики Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми
Показати ще

Дехто запропонував методи вирішення проблеми:

"Патрульна поліція нехай патрулює і контролює стан укриттів, а не тусуються біля кав’ярень, а комунальні підприємства одразу по запросу лад наводять", – написав Роман.

"Поставити камеру спостереження, та виявити тих, хто там сміття залишає, та штрафанути як слід, навіть на пенсійний відправити штраф, якщо особи похилого віку це роблять…", – пропонує Галина.

"А не гадити? Ніяк не виходить?.. Двірники за вас повинні прибирати. А просто не ср*ти, де ти живеш, ніяк не виходить?", – питає Ольга.

"Люди, люди… Які ж ви свині! І себе не шануєте!", – звертається до тих, хто смітить, Валентина.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що на школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого

Вам буде цікаво дізнатися кияни кидали машини та бігли в укриття, а евакуаторники Кличка спритно "крали" автівки на штрафмайданчики